Архів новин

МТС Україна провели «День відкритих дверей» для школярів

28 грудня 2007
Оператор мобільного зв’язку МТС-Україна провів першу з серії екскурсій для школярів та студентів по основним технічним підрозділам компанії, для того щоб познайомити молодь с принципами роботи мережі сучасного мобільного зв’язку.

Вітаємо перших переможців акції «Новорічні подарунки від МТС» на WAP-порталах МТС!

28 грудня 2007
Найактивніші учасники акції, які завантажили більше всіх безкоштовного контента на WAP-порталах WAP.MTS.COM.UA і WAP.JEANS.COM.UA, стали володарями подарунків тижня, стильних плеєрів Apple iPod Nano 2 GB silver!

Елвін і бурундуки

28 грудня 2007
зараз на екранах США (2007) Жанр: мультфільм Режисер: Тім Хилл В ролях: Джейсон Лі, Ріс Багдасарян Мл., Дженіс Кишеня, Дон Тіффані, Девід Кросс, Камерон Річардсон, Джейн Лінч

«МТС Конект 100+» – новий тариф для користувачів сервісу «МТС Конект»

27 грудня 2007
Оператор мобільного зв’язку МТС-Україна представляє новий тариф для користувачів сервісу «МТС Конект» – «МТС Конект 100+». Цей тариф дозволить всім новим абонентам компанії отримати швидкісний доступ в Інтернет та придбати необхідне обладнання за найбільш привабливою ціною на українському ринку.

Голосові розваги 200 презентують нові хіти!

24 грудня 2007
Напередодні свят портал 200 дарує сюрпризи, презентуючи нові композиції від Сергія Жукова та Істерики «Я не люблю», Бьянки «Про любов», Айболіта і The Obolon Bastardz feat Елка «Любов» і Світлани Лободи «Щастя»!

МТС-Україна розширює покриття швидкісного бездротового Інтернету

19 грудня 2007
Оператор мобільного зв’язку оголошує про комерційний запуск мережі високошвидкісного бездротового Інтернету на базі технології CDMA-450 REV A в п’яти українських містах – Львові, Одесі, Донецьку, Дніпропетровську та Запоріжжі.

МТС оголошує кількість абонентів на кінець листопада 2007 року

19 грудня 2007
Москва, РФ – ВАТ «Мобільні телеCистеми» (NYSE: MBT), найбільший оператор стільникового зв'язку в Росії і країнах СНД, повідомляє, що консолідоване число абонентів компанії за станом на 30 листопада 2007 року склало 80,21 мільйона користувачів.