Архів новин

«Міжкорпоративний Університет» випустив першу групу слухачів

22 грудня 2009
Оператор мобільного зв'язку МТС-Україна «Вімм-Білль-Данн Україна», «Київська Інвестиційна Група», «МЕТРО Кеш енд Кері Україна», Національний університет «Києво-Могилянська академія», Київський національний університет ім. Т.Шевченко і Національний технічний університет «Київський Політехнічний Інститут» за підтримки Міністерства освіти і науки України оголошують про завершення програми навчання першої групи слухачів «Міжкорпоративного Університету».

МТС розповість українським школярам, як використовувати мобільні телефони для навчання

21 грудня 2009
Оператор мобільного зв'язку МТС-Україна оголошує про старт нової ініціативи у рамках національної програми «Мобільний Інтернет від МТС в школи», яка вже більше року реалізується під патронатом Міністерства освіти і науки України та Міністерства у справах сім'ї, молоді та спорту України.

МТС Україна та клуб ексклюзивних покупок PRESTIGE повідомляють про початок новорічних акцій!

21 грудня 2009
З 25 листопада для всіх абонентів МТС Україна відкрито клуб ексклюзивних покупок PRESTIGE, де можна придбати ексклюзивні товари всесвітньо відомих брендів з неймовірною знижкою. Нагадаємо, що для того, щоб стати учасником PRESTIGE, достатньо бути абонентом МТС та зареєструватися на сайті www.prestigeshop.com.ua.

Акція «Карнавал загадок» від МТС Клік!

17 грудня 2009
Хочете більше дізнатися про зиму і Новорічне свято, проявити кмітливість та отримати за це подарунок? Тоді «Карнавал загадок» від МТС Клік створено саме для Вас!