Новини

Клієнти Vodafone тепер зможуть самостійно замінити SIM-картку на USIM з підтримкою 4G і отримати 4...

25 квітня 2018
Vodafone Україна запропонував клієнтам передплачених тарифів новий сервіс – самостійну заміну SIM-картки. Найчастіша причина звернення до центрів обслуговування – заміна втраченої або пошкодженої SIM-картки, і останнім часом – заміна старої SIM-картки на USIM, карти нового формату з підтримкою 4G. Завдяки новому сервісу клієнти компанії зможуть замінити стару SIM картку на нову зі збереженням номера без необхідності йти в магазин Vodafone.

Зміна періоду проведення Акції «Третій зайвий!»*

2 жовтня 2017
Шановні абоненти, інформуємо Вас про продовження строку дії Акції «Третій зайвий» до 31 березня 2018 року. Відповідайте на протязі дня на 5 цікавих питань, які містять три варіанти відповіді: два вірних та один помилковий, зайвий. Вам необхідно вибрати саме ЗАЙВИЙ варіант відповіді. Відповідайте правильно і швидше за всіх, не втрачайте шанс, адже на кону 500 гривень!

Зміна періоду проведення Акції «Найрозумніший!»*

2 жовтня 2017
Шановні абоненти, інформуємо Вас про продовження строку дії Акції «Найрозумніший» до 31 березня 2018 року. Приймайте участь і отримуйте 50 гривень за кожну вірну відповідь на 10 поставлених запитань! Самий розумний і найактивніший учасник за підсумками акції виграє стильний Смартфон Samsung Galaxy Star Plus Duos S7262!

Акція від «Світ кіно»

19 липня 2017
У період з 19 по 22 липня 2017 року підключіть послугу «Світ кіно» та отримайте можливість стати власником 2-х запрошень на допрем’єрний перегляд фільму «ТЕМНА ВЕЖА»!

Зміна періоду проведення Акції «Найрозумніший!»*

24 березня 2017
Шановні абоненти, інформуємо Вас про продовження строку дії Акції «Найрозумніший» до 30 вересня 2017 року. Приймайте участь і отримуйте 50 гривень за кожну вірну відповідь на 10 поставлених запитань! Самий розумний і найактивніший учасник за підсумками акції виграє стильний Смартфон Samsung Galaxy Star Plus Duos S7262!

Зміна періоду проведення Акції «Третій зайвий!»*

24 березня 2017
Шановні абоненти, інформуємо Вас про продовження строку дії Акції «Третій зайвий» до 30 вересня 2017 року. Відповідайте на протязі дня на 5 цікавих питань, які містять три варіанти відповіді: два вірних та один помилковий, зайвий. Вам необхідно вибрати саме ЗАЙВИЙ варіант відповіді. Відповідайте правильно і швидше за всіх, не втрачайте шанс, адже на кону 500 гривень!