Vodafone поліпшить якість зв’язку в Черкасах

Мешканці Черкас незабаром зможуть користуватися поліпшеною якістю зв'язку. Vodafone приступив до модернізації мережі в Житомирі. Упродовж тижня оператор замінить обладнання в місті на нові елементи мережі з підтримкою 3G від провідних зарубіжних виробників. В результаті проведеної модернізації абоненти Vodafone і «МТС Україна» зможуть користуватися поліпшеною передачею даних і голосу. Надалі оператор зможе запустити послуги третього покоління зв'язку на оновленій мережі.

Переключення на нове обладнання оператор завершить 31 липня. Для того щоб роботи по заміні і налагодженню обладнання були максимально комфортними для абонентів, заміна обладнання буде проводитись в нічний час. Під час перемикання обладнання та налаштування мережі можливі тимчасові труднощі з доступом до послуг мобільного зв'язку.

Сьогодні скористатися 3G послугами в мережі Vodafone можуть більше 42% українців. Компанія продовжує розширювати покриття – в рамках другого етапу розвитку мережі, швидкісний мобільний інтернет стає доступним в невеликих містах і селах, а також в стратегічно важливих населених пунктах країни. До кінця року 3G зв'язком Vodafone зможуть користуватися понад 50% жителів України.