Абоненти «МТС Україна» зможуть отримати iPhone 6S за ігри в App Market

Український оператор мобільного зв’язку «МТС Україна» у співробітництві з Opera оголошують про старт акції «iPhone 6S для користувачів App Market», учасники якої можуть стати власниками iPhone 6S. 

З 03.11.2015 по 30.11.2015 року абоненти «МТС Україна», які підписалися на послугу App Market або вже є користувачами послуги, можуть стати власниками одного з трьох смартфонів Apple iPhone 6S 16Gb або отримати один з 47 ваучерів на поповнення, кожен на суму 100 грн. 

Для участі в акції абоненту необхідно активувати підписку на послугу App Market в акційний період будь-яким зручним способом: відправивши пусте SMS на номер +2024 або зайшовши з мобільного на http://apps.mts.com.ua, натиснувши кнопку «0 грн.+» навпроти потрібного додатку і потім кнопку «Підписатися» на сторінці активації. 

Переможець буде визначений за кількістю балів. За кожний завантажений додаток абонент отримає один бал. Загальну кількість балів абонент може перевірити на сторінці «Акція». 50 абонентів, які наберуть найбільше балів протягом акції, отримають: iPhone 6S для першої трійки переможців та поповнення рахунку МТС на 100 грн. для 47 наступних гравців. 

Протягом перших семи днів абоненти МТС, які підключилися до послуги App Market, можуть безкоштовно і без обмежень завантажувати будь-які ігри, додатки і контент з магазину додатків. Після закінчення семиденного періоду вартість послуги складе всього 6 грн. за тиждень або 0,90 грн. на день. 

Про послугу App Market 

У рамках послуги App Market, створеної на базі Opera Mobile Store, абонентам доступний великий каталог якісних ігор і додатків на будь-який смак, таких як Hill Racing Pro, Police Chase PRO, Feed Garfield, Need For Speed Shist, Talking Alarm Clock Deluxe Pro, Tom's Love Letters, Supercow, а також інші хіти, які можна завантажувати в необмеженій кількості. Оновлення каталогу додатків відбувається на щотижневій основі. 

Послуга App Market доступна для телефонів на платформах Android, Symbian, Java, bada, Blackberry, Windows Mobile. Детальніше ознайомитися з послугою App Market можна на сайті оператора за посиланням: http://www.mts.ua/ua/internet/table/prepayment/bezlimitnyj-dostup-k-igram-i-prilozheniyam-s-uslugoj-app-market/.