«МТС Україна» запустила для фанатів футболу портал «Спорт онлайн»

Український оператор мобільного зв’язку «МТС Україна» оголошує про запуск порталу «Спорт Онлайн» з актуальною інформацією про футбольні події. 

Абоненти «МТС Україна» тепер можуть завжди і скрізь бути в курсі всіх подій футболу. Напередодні матчу «Челсі» – «Динамо»  «МТС Україна» запускає новий футбольний портал «Спорт Онлайн». Портал зібрав всю актуальну інформацію для любителів футболу. Тут завжди можна дізнатися статистику футбольних матчів онлайн, анонси майбутніх матчів і статистику матчів, які вже відбулись. 

Для справжніх фанатів портал пропонує докладну статистику результативності команд, окремих гравців і багато інших цікавих фактів про матчі, онлайн репортажі з яких завжди можна подивитися на sport.mts.ua. 

Користувачам порталу доступні: 

  • Онлайн репортажі коментаторів про матчі;
  • Статистичні аналізи поточних і минулих футбольних поєдинків;
  • Оновлювані турнірні таблиці;
  • Регулярні трансляції матчів безлічі різних ліг та чемпіонатів;
  • Безкоштовний інтернет трафік при користуванні порталом. 

Як підключити 

Для доступу до sport.mts.ua необхідно підключити послугу, відправивши SMS з текстом «1» на номер 3404. Після підключення послуги користувачу буде надіслано SMS з посиланням на портал. У розділі «Реєстрація» потрібно ввести свій номер телефону, для якого підключена послуга і натиснути кнопку «Відправити SMS з паролем», після чого користувач отримає SMS з паролем для доступу. 

Скільки коштує послуга 

Вартість послуги складає 7,5 грн на тиждень. Плата за відправку SMS на номер 3404 включена у вартість послуги. Плата за трафік на sport.mts.ua не знімається. 

Послуга надається на основі підписки, яка автоматично продовжується кожні 7 днів. Якщо залишок коштів на рахунку абонента менше тижневої вартості (7,50 грн), здійснюється списання коштів у розмірі 1,00 грн, а підписка продовжується на 1 день. Вартість вказана з урахуванням ПДВ і збору до ПФ.